
| Ominaisuudet | Mach M2F (fokusoinnilla) 90 000 Lux |
|---|---|
| Kuvun läpimitta: | 380 mm |
| Valoteho 1 m:n etäisyydellä: | 90 000 Lux |
| Valon värilämpötila: | 4300 Kelvin |
| Värintoistoindeksi Ra: | 96 |
| Värintoistoindeksi R9: | 92 |
| Valokentän koko (1m etäisyydellä): | 14 - 28 cm, säätö ster. kahvasta |
| Kirkkauden säätö: | elektroninen säätö, optiona |
| Lämmittävä vaikutus, pään alue: | + 2 C |
| Virrantarve: | 80 VA |
| Polttimo, 1 kpl: | Halogeeni, 22,8 V / 80 W |
| Valokentän syvyys: | 70 cm |
| Kuvun korkeussäätö: | 118 cm |
| Kuvun liikuttelu: | kardaaninen |
| Varapolttimojärjestelmä: | optiona |
| Hyväksyntä: | 93/42/EEC, IEC DIN 601, TUV |
| Ominaisuudet | Mach M2 - kiinteällä fokuksella 90 000 Lux |
|---|---|
| Kuvun läpimitta: | 380 mm |
| Valoteho 1 m:n etäisyydellä: | 80 000 Lux |
| Valon värilämpötila: | 4300 Kelvin |
| Värintoistoindeksi Ra: | 96 |
| Värintoistoindeksi R9: | 92 |
| Valokentän koko (1m etäisyydellä): | 18 cm |
| Kirkkauden säätö: | elektroninen säätö, optiona |
| Lämmittävä vaikutus, pään alue: | + 2 C |
| Virrantarve: | 80 VA |
| Polttimo, 1 kpl: | Halogeeni, 22,8 V / 80 W |
| Valokentän syvyys: | 70 cm |
| Kuvun korkeussäätö: | 118 cm |
| Kuvun liikuttelu: | kardaaninen |
| Varapolttimojärjestelmä: | optiona |
| Hyväksyntä: | 93/42/EEC, IEC DIN 601, TUV |