
Klikkaa kuvaa suurentaaksesi sen
| Laite: | Veren ja infuusion lämmitin |
| Tyyppinimi: | BW 685 |
| Jännite: | 230 V, 50-60 Hz |
| Virrankulutus: | 280 W |
| Virta: | 1,5 A |
| Suojausluokka: | Luokka 1, Tyyppi B |
| IP-luokitus: | IPX4 |
| Lämpötila-asetus: | 37℃ - 41℃ puolen asteen välein |
| Turvallisuusominaisuudet: | kolminkertainen ylilämpösuojaus, automaattinen virrankatkaisu |
| Lämpiämisaika: | noin 45s |
| Mitat: | 228 x 228 x 132 mm |
| Paino: | 1,90 kg |
| Luokitus: | IIb |