
| Ominaisuudet | Mach 500F (fokusoinnilla) 140 000 Lux |
|---|---|
| Kuvun läpimitta: | 700 mm |
| Valoteho 1 m:n etäisyydellä: | 140 000 Lux |
| Valon värilämpötila: | 4300 Kelvin |
| Värintoistoindeksi Ra: | 96 |
| Värintoistoindeksi R9: | 92 |
| Valokentän koko (1m etäisyydellä): | 17 - 28 cm, säätö ster. kahvasta |
| Kirkkauden säätö: | Mach INTCON, elektroninen säätö, sis. on/off kytkimen, lisävaruste |
| Lämmittävä vaikutus, pään alue: | + 2 C |
| Virrantarve: | 269 VA |
| Polttimo, 5 kpl: | Halogeeni, 22,8 V / 50 W |
| Valokentän syvyys: | 70 cm |
| Kuvun korkeussäätö: | 118 cm |
| Kuvun liikuttelu: | kardaaninen |
| Hyväksyntä: | 93/42/EEC, IEC DIN 601, TUV |
| Ominaisuudet | Mach 500DF (kaksoisfokusoinnilla) 160 000 Lux |
|---|---|
| Kuvun läpimittä: | 700 mm |
| Valoteho 1 m:n etäisyydeltä: | 160 000 Lux |
| Valon värilämpötila: | 4300 Kelvin |
| Värintoistoindeksi Ra: | 96 |
| Värintoistoindeksi R9: | 92 |
| Valokentän koko (1m etäisyydellä): | 10 - 35 cm, säätö ster. kahvasta |
| Kirkkaudensäätö: | Mach INTCON, elektroninen säätö, sis. on/off kytkimen, lisävaruste |
| Lämmittävä vaikutus, pään alue: | + 2 C |
| Virrantarve: | 269 VA |
| Polttimo, 5 kpl: | Halogeeni, 22,8 V / 50 W |
| Valokentän syvyys: | 90 cm |
| Kuvun korkeussäätö: | 118 cm |
| Kuvun liikuttelu: | kardaaninen |
| Hyväksyntä: | 93/42/EEC, IEC DIN 601, TUV |